Spoločnosť bytový nábytok je rodinný podnik, ktorý bol založený už v roku 1993. Patrí pod firmu nábytok mirek.  Na trhu sme si vybudovali značku, ktorá sa zaoberá predajom a výrobou nábytku výhradne z masívu. Firmu založil Igor Mirek, ktorý je vo vedení spoločnosti dodnes.
 

Nábytok, ktorý nájdete v našej ponuke je výber toho najkvalitnejšieho dreva a naším poslaním je spokojnosť každého klienta. Drevo, ktoré je použite pri výrobe nábytku je sušené najmodernejšími technológiami. Prekážkou nie je ani upravenie rozmeru ak vám nevyhovujú štandardné.
Nábytok Mirek, má vlastnú výrobu na ploche viac ako 2000 m2. Momentálne pôsobíme vrátane Slovenského už aj v Českej republike. O vysokej kvalite zodpovedá množstvo spokojných klientov z celej Európy. Ak zariaďujete hotel alebo penzión, nie je to žiadnou prekážkou. O priebehu našich realizáciách sa môžete informovať tu. Výhodou je že množstvo nábytku máme skladom, ktorým vám dovezieme až pred vaše dvere vlastnou dopravou.


Je dôležité aby nábytok ktorý si vyberiete mal tradíciu, málo kto z nás vie zariadiť celý dom, byt penzión naraz. Väčšinou sa to rieši na etapy preto je pre vás dôležité aby nábytok ktorý si vyberiete sa vyrábal aj o pár rokov a stále v rovnakom farebnom odtieni. Ak nakupujete u nás vieme 90% nábytku prispôsobiť vašim požiadavkám, či už vyrobíme posteľ na mieru, komodu vyššia alebo širšie alebo vešiaková skriňa na mieru.


V našej ponuku môžete nájsť tradičné rustikálny nábytok ktorý je pre milovníkov 20-30 rokov minulého storočia, keď ste túžili žiť v časoch zámkov splňte si svoj sen a priblížte sa k dobám dávnym. Ak máte predstavu o modernom a luxusnom nábytku pre náročných, dubový nábytok je určenie práve vám. Doprajte svoju interiéru reprezentatívny dizajn


Špecializujeme sa okrem nábytku z masívu aj na výrobu záhradného nábytku aj z masívneho dreva. Disponujeme širokým výrobným programom a sme schopní uspokojiť aj individuálne požiadavky zákazníka. V ponuke nábytku do záhrady nájdete záhradné zostavy aj z dubového masívu a množstvo ďalších doplnkov do záhrady.